Teamfoto
Hieronder treft u een overzicht aan van alle teamleden.

Mevr. Marja Baars
Mevr. Marja Baars
Leerkracht groep 1/2 C
Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

E: marja.baars@degroeiling.nl

Mevr. Daphne de Bruin
Leerkracht groep 5 en 6A
Aanwezig: maandag t/m woensdag

E: daphne.de.bruin@degroeiling.nl

Mevr. Daphne de Bruin
Mevr. Nathalie van Dijk
Mevr. Nathalie van Dijk
Leerkracht groep 7 (vervanging zwangerschapsverlof)
Aanwezig: maandag en dinsdag

E: nathalie.van.dijk@degroeiling.nl

Mevr. Thea van Dijk
Leerkracht groep 5
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

E: thea.van.dijk@degroeiling.nl
Mevr. Thea van Dijk
Mevr. Debbie Egging
Mevr. Debbie Egging
Leerkracht groep 6 A
Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

E: debbie.egging@degroeiling.nl

Mevr. Femke Goedbloed
Leerkracht groep 7 (vervanging zwangerschapsverlof)
Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

E: femke.goedbloed@degroeiling.nl
Mevr. Femke Goedbloed
Mevr. Marieke Hamersma
Mevr. Marieke Hamersma
Leerkracht groep 6 B
Aanwezig: maandag en dinsdag

E: marieke.hamersma@degroeiling.nl

Mevr. Linda de Jong
Leerkracht groep 3
Aanwezig: dinsdag
E: linda.de.jong@degroeiling.nl
Mevr. Linda de Jong
Mevr. Lizette de Jong
Mevr. Lizette de Jong
Leerkracht groep 1/2 A
Aanwezig: maandag en dinsdag

E: lizette.de.jong@degroeiling.nl

Mevr. Cilla de Korte
Leerkracht groep 7 / ICT-coördinator
Zwangerschapsverlof

E: cilla.de.korte@degroeiling.nl
Mevr. Cilla de Korte
Mevr. Brigitte van Leeuwen
Mevr. Brigitte van Leeuwen
Talentcoach / intern begeleider groep 1 t/m 4
Aanwezig: maandag en donderdag

E: brigitte.van.leeuwen@degroeiling.nl

Mevr. Nika Morsink
Leerkracht groep 1/2 B
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

E: nika.morsink@degroeiling.nl
Mevr. Nika Morsink
Mevr. Judith Potman
Mevr. Judith Potman
Leerkracht groep 7 en 8 / intern begeleider groep 5 t/m 8
Zwangerschapsverlof

E: judith.potman@degroeiling.nl

Mevr. Sandra de Raad
Administratief medewerkster
Aanwezig: dinsdag en donderdagochtend

E: sandra.de.raad@degroeiling.nl
Mevr. Sandra de Raad
Mevr. Alda van Schaik
Mevr. Alda van Schaik
Remedial Teacher
Aanwezig: donderdag

E: alda.van.schaik@degroeiling.nl

Mevr. Marian van Schijndel
Leerkracht groep 1/2 A
Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

E: marian.van.schijndel@degroeiling.nl
Mevr. Marian van Schijndel
Mevr. Gerda Schouten
Mevr. Gerda Schouten
Leerkracht groep 4 / remedial teacher
Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

E: gerda.schouten@degroeiling.nl

Mevr. Lotte Sluijs
Leerkracht groep 3
Aanwezig: maandag en woensdag t/m vrijdag

E: lotte.sluijs@degroeiling.nl
Mevr. Lotte Sluijs
Mevr. Else Smit
Mevr. Else Smit
Leerkracht groep 1/2 C

E: else.smit@degroeiling.nl

Mevr. Nicolette van Straalen
Leerkracht groep 1/2 C / onderbouwcoördinator / talentcoach
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

E: nicolette.van.straalen@degroeiling.nl
Mevr. Nicolette van Straalen
Dhr. Tom Streng
Dhr. Tom Streng
Directeur
Aanwezig: maandag op bestuurskantoor, dinsdag t/m vrijdag op school

E: tom.streng@degroeiling.nl

Mevr. Annet Vermeij
Leerkracht groep 6 B
Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

E: annet.vermeij@degroeiling.nl
Mevr. Annet Vermeij
Mevr. Petra Vermeij
Mevr. Petra Vermeij
Leerkracht groep 4
Aanwezig: maandag t/m woensdag

E: petra.vermeij@degroeiling.nl

Mevr. Caroline Zoomers
Leerkracht groep 8 / remedial teacher
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

E: caroline.zoomers@degroeiling.nl
Mevr. Caroline Zoomers