Feest!‘174 leerlingen, 61 jongens en 113 meisjes’


‘Op maandag 1 september 1958 opende onze school voor het eerst haar deuren. De witgeverfde, houten school stond op de plaats waar nu het Bolwerk is. De school telde 174 leerlingen, 61 jongens en 113 meisjes. Het waren vrijwel allemaal kinderen uit de buitenbuurten van Oudewater.
Het eerste hoofd was dhr. S.G. Boomsma. In 1962 werd hij opgevolgd door dhr. H. W. Röhling. De school viel onder het bestuur van de St. Franciscusparochie. In 1963 werd het oudercomité opgericht en de eerste schoolkrant verscheen.’
Deze tekst verscheen in het jubileumboekje dat in 2008 verscheen ter gelegenheid van het vijftigjarige bestaan van onze school. Inmiddels zijn we 10 jaar verder en hebben we dus weer een feestje te vieren. We gaan dat niet zo groots aanpakken als in 2008, maar uiteraard laten we dit heuglijke feit ook niet zomaar aan ons voorbijgaan.

Op woensdag 3 oktober is het feest voor onze 242 leerlingen. De Klankenkaravaan bezoekt dan onze school en gaat onze leerlingen vermaken met muziek en dans. Vanaf 11.30 uur kunt u op ons schoolplein genieten van de voorstelling ‘Reis door de tijd’, die door de kinderen is ingeoefend. En ik beloof u … uw kind heeft één van de hoofdrollen!

Op zaterdag 6 oktober staan de oud-leerlingen centraal. Zij ontmoeten elkaar dan bij de grote reünie in De Klepper. Voorafgaand aan de reünie kunnen de oud-leerlingen onze school bezoeken. Naar verwachting zullen dat er meer zijn dan de 174, 61 jongens en 113 meisjes, die op maandag 1 september 1958 voor het eerst onze school binnen kwamen wandelen.

 

Kalender

Weekbrief

Weekbrief

Sponsoren iPads

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

123-Zing

123 Zing logo

Twitter

 

VolgJozefOpTwitter