De mooiste vis van de zeeAfgelopen zondag werden, tijdens een presentatieviering in de Franciscus kerk, de communicantjes van dit jaar voorgesteld. In totaal doen er 31 kinderen de Eerste Heilige Communie; 17 kinderen van de Jozefschool en 14 kinderen van de Mariaschool. Het thema van de mis was “Kom en volg mij”. Alle communicantjes knutselden thuis en op school een vis, nadat we het prentenboek “Het mooiste visje van de zee” hadden gelezen. Deze visjes werden in de kerk opgehangen. Zo kan de gemeenschap zien welke kinderen de communie doen. Linde en Kas uit onze groep lazen een voorbede voor. Daarnaast werden alle kinderen door hun ouders voorgesteld in de kerk. Het was een mooie en leuke mis.

Deze kinderen uit onze klas doen dit jaar de communie: Lizzy Breedveld, Elif van den Brink, Britt Burger, Bobby Dolleman, Linde Hoogenboom, Remco van Jaarsveld, Meike Janssen, Kas Kenbeek, Onne van Miltenburg, Féline Oosterlaken, Nienke Oosterlaken, Cas Spanenburg, Ties Verkleij, Maurice van Vliet, Paula van Winden, Jens de Wit en Nicole van Zuijlen.

Over twee weken starten we in de klas en thuis met de voorbereidingen voor de communie. De communie vindt plaats op zondag 19 april.

Kalender

Weekbrief

Weekbrief

Sponsoren iPads

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

123-Zing

123 Zing logo

Twitter

 

VolgJozefOpTwitter