Graffity and photography

20-02-2019
In de periode eind maart/begin april start onze school met de organisatie van naschoolse activiteiten.
We doen dit in samenwerking met Kind & Co. Saskia Wulterkens, die namens de kinderorganisatie de activiteiten organiseert, is op dit moment in gesprek met meerdere partijen die activiteiten gaan uitvoeren.
Voor de bovenbouw worden er meerdere workshops fotografie georganiseerd en voor de middenbouw komt er een workshop graffity.
De workshops voor de jongere leerlingen staan in het teken van creativiteit. Deelname aan de activiteiten gaat op inschrijving en er zijn enige kosten aan verbonden. Na de vakantie krijgt u meer informatie over de workshops. Afhankelijk van de interesse kijken we of we in het volgende schooljaar verder gaan met het aanbieden van buitenschoolse activiteiten.

Op 8 en 22 maart worden er, onder schooltijd, twee talentmiddagen voor de bovenbouw gehouden. De leerlingen van de groepen 7 en 8 kunnen dan een keuze maken uit dans, basketbal, fotografie, koken en techniek. Later dit jaar worden er talentmiddagen georganiseerd voor de groepen 3/4 en 5/6.
 
 

Meer weten?

Nieuwsgierig geworden naar Basisschool St. Jozef?
Ga eens in gesprek met een van de ouders van de school. Zij delen hun ervaringen graag met u.
Of bel voor een afspraak op school. We nemen alle tijd voor een uitgebreide rondleiding.