Organisatie

Team


 
Marja Baars
Leerkracht groep 1/2 A
E: marja.baars@degroeiling.nl
  Daphne de Bruin
Leerkracht groep 3 B / Coördinator Engels en internationalisering / Schoolopleider
E: daphne.de.bruin@degroeiling.nl
Nathalie van Dijk
Leerkracht groep 3 A en 8
E: nathalie.van.dijk@degroeiling.nl
  Donna Dreesens
Leerkracht groep 1/2 B
E: donna.dreesens@degroeiling.nl
Debbie Egging
Leerkracht groep 5
E: debbie.egging@degroeiling.nl
  Femke Goedbloed
Leerkracht groep 7 A
E: femke.goedbloed@degroeiling.nl
Marieke Hamersma-van der Zwaan
Leerkracht groep 6 / Talentcoach projectgroep / Coördinator kunst en cultuur
E: marieke.hamersma@degroeiling.nl
  Sharita van Ingen
Leerkracht groep 5
E: sharita.van.ingen@degroeiling.nl
Linda de Jong-van Vliet
Remedial Teacher
E: linda.de.jong@degroeiling.nl
  Maxime van der Klis
Leerkracht groep 1 C
E: maxime.vander.klis@degroeiling.nl
Brigitte Kool
Intern begeleider groep 1 t/m 4 / Management Team / Talentcoach projectgroep
E: brigitte.kool@degroeiling.nl
  Cilla de Korte
Leerkracht groep 7 A / ICT-coördinator
E: cilla.de.korte@degroeiling.nl
Nika Morsink
Leerkracht groep 7 B
E: nika.morsink@degroeiling.nl
  Judith Potman
Intern begeleider groep 5 t/m 8 / Management Team
E: judith.potman@degroeiling.nl
Sandra de Raad-Strien
Administratief medewerkster
E: sandra.de.raad@degroeiling.nl
  Lotte van Rijswijk-Sluijs
Leerkracht groep 3 A
E: lotte.van.rijswijk@degroeiling.nl
Alda van Schaik-Kasbergen
Remedial Teacher
E: alda.van.schaik@degroeiling.nl
  Marian van Schijndel
Leerkracht groep 1/2 A
E: marian.van.schijndel@degroeiling.nl
Gerda Schouten-de Jong
Leerkracht groep 4 / Remedial teacher / Coördinator taal en lezen
E: gerda.schouten@degroeiling.nl
  Nicolette van Straalen-Streng
Leerkracht groep 3 B / Management Team / Onderbouwcoördinator / Talentcoach plusgroep
E: nicolette.van.straalen@degroeiling.nl
Tom Streng
Directeur / Management Team
E: directie.stjozefow@degroeiling.nl
  Tonnie Verheul-Blok
Leerkracht groep 3 A
E: tonnie.verheul@degroeiling.nl
Annet Vermeij-de Goeij
Leerkracht groep 6 / Coördinator muziek
E: annet.vermeij@degroeiling.nl
  Petra Vermeij
Leerkracht groep 4
E: petra.vermeij@degroeiling.nl
Caroline Zoomers
Leerkracht groep 8 / Remedial teacher / Coördinator rekenen
E: caroline.zoomers@degroeiling.nl
     
Tess Anbergen
Vakleerkracht bewegingsonderwijs (Yellowbellies)
  Fenne van Klaren
Cesartherapeut (Kids in beweging)

Anne-Sophie Kokol 
Dyslexiebehandelaar (ZIEN in de Klas)

     



 

Meer weten?

Nieuwsgierig geworden naar Basisschool St. Jozef?
Ga eens in gesprek met een van de ouders van de school. Zij delen hun ervaringen graag met u.
Of bel voor een afspraak op school. We nemen alle tijd voor een uitgebreide rondleiding.