Organisatie

Team


 
Marja Baars
Leerkracht groep 5/6
E: marja.baars@degroeiling.nl
  Ellen Binken-van Esch
Leerkracht groep 5
E: ellen.binken@degroeiling.nl
Daphne de Bruin
Leerkracht groep 5 / Coördinator Engels en internationalisering / Schoolopleider
E: daphne.de.bruin@degroeiling.nl
  Danny Dreesens
LIO-stagiair groep 5
E: danny.dreesens@degroeiling.nl
Donna Dreesens
Leerkracht groep 1/2 B
E: donna.dreesens@degroeiling.nl
  Debbie Egging
Leerkracht groep 7
E: debbie.egging@degroeiling.nl
Femke Goedbloed
Leerkracht groep 6
E: femke.goedbloed@degroeiling.nl
  Fedor de Goeij
Remedial Teacher
E: fedor.de.goeij@degroeiling.nl
Sharita van Ingen
Leerkracht groep 1/2 A
E: sharita.van.ingen@degroeiling.nl
  Linda de Jong-van Vliet
Remedial Teacher
E: linda.de.jong@degroeiling.nl
Cilla de Korte
Leerkracht groep 5/6 / ICT-coördinator
E: cilla.de.korte@degroeiling.nl
  Nika Morsink
Leerkracht groep 8
E: nika.morsink@degroeiling.nl
Kim te Poele-Hogendoorn
Leerkracht groep 1 C
E: kim.te.poele@degroeiling.nl
  Judith Potman
Intern Begeleider groep 5 t/m 8 / Management Team
E: judith.potman@degroeiling.nl
Sandra de Raad-Strien
Administratief medewerkster
E: sandra.de.raad@degroeiling.nl
  Lotte van Rijswijk-Sluijs
Leerkracht groep 3
E: lotte.van.rijswijk@degroeiling.nl
Annemarie de Ruijter
Leerkracht groep 1 C
E: annemarie.de.ruijter@degroeiling.nl
  Alda van Schaik-Kasbergen
Remedial Teacher
E: alda.van.schaik@degroeiling.nl
Gerda Schouten-de Jong
Intern Begeleider groep 1 t/m 4 / Coördinator taal en lezen / Management Team
E: gerda.schouten@degroeiling.nl
  Charlotte Steens
Leerkracht projectklas
E: charlotte.steens@degroeiling.nl
Nicolette van Straalen-Streng
Leerkracht groep 3 / Management Team / Onderbouwcoördinator / Talentcoach plusgroep
E: nicolette.van.straalen@degroeiling.nl
  Tom Streng
Directeur / Management Team
E: directie.stjozefow@degroeiling.nl
Annet Vermeij-de Goeij
Leerkracht groep 6 / Coördinator muziek
E: annet.vermeij@degroeiling.nl
  Petra Vermeij
Leerkracht groep 4
E: petra.vermeij@degroeiling.nl
Nanda Visser
Leerkracht projectklas
E: nanda.visser@degroeiling.nl
  Caroline Zoomers
Leerkracht groep 7 / Remedial Teacher / Coördinator rekenen
E: caroline.zoomers@degroeiling.nl
Ingeborg Houdijk
Medewerker VSO /
Peutergroep Basisschool St. Jozef (Kind & Co)
  Fenne van Klaren
Cesartherapeut (Kids in beweging)

Anne-Sophie Kokol 
Dyslexiebehandelaar (ZIEN in de Klas)

     



 

Meer weten?

Nieuwsgierig geworden naar Basisschool St. Jozef?
Ga eens in gesprek met een van de ouders van de school. Zij delen hun ervaringen graag met u.
Of bel voor een afspraak op school. We nemen alle tijd voor een uitgebreide rondleiding.