Organisatie

Team


 
Ellen Binken-van Esch
Leerkracht groep 7
E: ellen.binken@degroeiling.nl
  Joyce de Bruijn Meerschoolse opleider
E: joyce.de.bruijn@degroeiling.nl
Daphne de Bruin
Leerkracht groep 5 / Coördinator Engels en internationalisering / Schoolopleider
E: daphne.de.bruin@degroeiling.nl
  Stephanie Christiaanse
Leerkracht groep 1/2 B
E: stephanie.christiaanse@degroeiling.nl
Sabrina van Dommelen
Leerkracht groep 1/2 C
E: sabrina.van.dommelen@degroeiling.nl
  Danny Dreesens
Leerkracht groep 6/7
E: danny.dreesens@degroeiling.nl
Debbie Egging
Leerkracht groep 8
E: debbie.egging@degroeiling.nl
  Esther van Ewijk Leerkracht groep 1/2 C
E: esther.van.ewijk@degroeiling.nl
Femke Goedbloed
Leerkracht groep 6
E: femke.goedbloed@degroeiling.nl
  Stephanie van Heesewijck
Aspirant directeur
E: stephanie.van.heesewijck@degroeiling.nl
Ingeborg Houdijk
Medewerker VSO /
Peutergroep Basisschool St. Jozef (Kind & Co)
E: ingeborg.houdijk@degroeiling.nl
  Daphne Huisman-Priems
Leerkracht groep 8
E: daphne.priems@degroeiling.nl
Sharita van Ingen
Leerkracht groep 1/2 A
E: sharita.van.ingen@degroeiling.nl
  Linda de Jong-van Vliet
Remedial Teacher
E: linda.de.jong@degroeiling.nl
Valerie de Jong
Stagiaire en onderwijsassistente
E: valerie.de.jong@degroeiling.nl
  Cilla de Korte
Leerkracht groep 5 / ICT-coördinator
E: cilla.de.korte@degroeiling.nl
Nika Morsink
Leerkracht groep 7
E: nika.morsink@degroeiling.nl
  Kim te Poele-Hogendoorn
Onderwijsassistente
E: kim.te.poele@degroeiling.nl
Judith Potman
Intern Begeleider groep 5 t/m 8 / Managementteam
E: judith.potman@degroeiling.nl
  Sandra de Raad-Strien
Administratief medewerkster
E: sandra.de.raad@degroeiling.nl
Lotte van Rijswijk-Sluijs
Leerkracht groep 3
E: lotte.van.rijswijk@degroeiling.nl
  Annemarie de Ruijter
Leerkracht groep 1/2 B
E: annemarie.de.ruijter@degroeiling.nl
Alda van Schaik-Kasbergen
Remedial Teacher
E: alda.van.schaik@degroeiling.nl
  Gerda Schouten-de Jong
Intern Begeleider groep 1 t/m 4 / Coördinator taal en lezen / Managementteam
E: gerda.schouten@degroeiling.nl
Charlotte Steens
Leerkracht praktijk-/projectklas
E: charlotte.steens@degroeiling.nl
  Nicolette van Straalen-Streng
Leerkracht groep 3 / Managementteam / Onderbouwcoördinator / Talentcoach plusgroep
E: nicolette.van.straalen@degroeiling.nl
Tom Streng
Directeur / Managementteam
E: tom.streng@degroeiling.nl
  Annet Vermeij-de Goeij
Leerkracht groep 6 / Coördinator muziek
E: annet.vermeij@degroeiling.nl
Petra Vermeij
Leerkracht groep 4
E: petra.vermeij@degroeiling.nl
  Nanda Visser
Leerkracht praktijk-/projectklas
E: nanda.visser@degroeiling.nl

Caroline Zoomers
Leerkracht groep 8 / Remedial Teacher / Coördinator rekenen
E: caroline.zoomers@degroeiling.nl

  Fenne van Klaren
Cesartherapeut (Kids in beweging)in de Klas)
Anne-Sophie Kokol 
Dyslexiebehandelaar (ZIEN
     



 

Meer weten?

Nieuwsgierig geworden naar Basisschool St. Jozef?
Ga eens in gesprek met een van de ouders van de school. Zij delen hun ervaringen graag met u.
Of bel voor een afspraak op school. We nemen alle tijd voor een uitgebreide rondleiding.