Lekkere pepernoten bakkenInmiddels is de Goedheiligman weer met zijn Pieten naar Spanje vertrokken, maar wij kijken nog even terug op een heerlijk Sinterklaasfeest. De afgelopen weken genoten de kinderen van het spelen in de poppenhoek. Deze was omgetoverd tot kamer van Sinterklaas. Sinterklaaskleren, pietenpakjes en een heuse stoomboot zorgden ervoor dat de kleuters zich helemaal in hun rol konden verplaatsen.
Natuurlijk deden we ook Pietengym en haalden alle kleuters zelfs een echt Pietendiploma. Ook bakten we pepernoten en knutselden we erop los. Rommelpiet bracht ook dit jaar weer een bezoekje aan onze klas, maar liet gelukkig niet alleen rommel achter. Voor alle kinderen was er een klein cadeautje en iets lekkers.
Als klap op de vuurpijl bracht Sinterklaas een bezoek aan onze school. We verblijdden de Sint met een swingende discodans. Natuurlijk bracht Sinterklaas ook een grote zak met cadeautjes mee: voor de meisjes een springtouw en de jongens kregen een stoere helikopter. Met blijde gezichten keerden de kleuters huiswaarts. Het was weer een geslaagd Sinterklaasfeest.

Kalender

Weekbrief

Weekbrief

Sponsoren iPads

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

123-Zing

123 Zing logo

Twitter

 

VolgJozefOpTwitter